Bugun...ALACAKLI KADIN GAZETECİYE TELEFONDA KÜFÜR EDEN ERKEK BERBERİ KİM?

Tarih: 10-11-2017 10:45:54 Güncelleme: 11-11-2017 20:53:54 + -


Haber sitemiz yeniadalet.com’un editörlüğünü yapan İrem Dekin geçtiğimiz akşam geç saatlerde kendisini Tekirdağ merkezde erkek berberliği yapan ünlü bir berberin telefonla aradığını ve kendisine ağıza alınmayacak küfürler ettiğini ve hakaret ettiğini belirtti.


ALACAKLI KADIN GAZETECİYE TELEFONDA KÜFÜR EDEN ERKEK BERBERİ KİM?

Haber sitemiz yeniadalet.com’un editörlüğünü ve grafikerliğini yapan İrem Dekin geçtiğimiz akşam geç saatlerde kendisini Tekirdağ merkezde erkek berberliği yapan ünlü bir berberin telefonla aradığını ve kendisine ağıza alınmayacak küfürler ettiğini ve hakaret ettiğini belirtti.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız meslektaşımız İrem Dekin şunları kaydetti:

Eşim ve şahsım Şarköy Mürefte’de işlediğimiz bir miktar zeytin ve zeytinyağını konu komşu, eş dost arasında cüzi rakamlarla satıyor ve geçimimizi sağlamaya çalışıyoruz. B. isimli şahıs Süleymanpaşa’da bir erkek berberini işletiyordu ve şahıs eşimin bir arkadaşıydı. Şahsımın CHP Tekirdağ İl Örgütü ile bağlantısı olduğu dönemlerden kendisini tanıyorum. Parti üyesi olmakla beraber çoğu etkinlikte de boy göstermiş birisidir.  B.'nin ricası üzerine yaklaşık 5-6 ay önce kendisine zeytinyağı götürdük ve bir türlü parasını alamadık. Yaklaşık 1 ay önce de türlü bahaneler ile tekrar zeytin ve zeytinyağı sipariş etti. Toplam borcunu da üzerinde parası olmadığını söyleyerek ertesi günü ödeyeceğini belirtip yanımızdan ayrıldı. Toplam 300 TL olan borcunu 1 aydır ödemeyince eşim birkaç kez arayıp ödeme istemiş ama telefonlar yüzüne kapatılmış. Yaptığımız harcamalarla ve alım satımla kendim ilgileniyor, defteri kitabı kendim tutuyorum. En son şahsımı aradı eşime ve bana sinkaflı küfürler etti hakaretlerde bulundu. Eşime ve bana zarar vereceğini iddia ettiği mesajlar atıp tehditler savurup halen bizleri rahatsız etmeye devam ediyor. Kendisi ile ilgili olarak Tekirdağ Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağımızı buradan duyurmak isterim.

Para bir kenara, dost diye saydığımız insanların menfaatleri bittiğinde nasıl düşmanca davrandığını da görmüş olduk. B. ile ilgili önümüzdeki günlerde daha detaylı bir açıklama yapacağım. Kadın olmak, bu ülkede yasaların bizleri korumadığı anlamına gelmez. Delili ispatı ile her türlü suçun bir cezası vardır. Suçluların cezalarını çekeceğini umuyorum. Mesleğim  ve cinsiyetim icabı bu kez kendimle ilgili haber yapmam gerekti. Tüm halkımıza önemle duyuruyorum bu gibi insanlarla lütfen ticaret yapmayın.”
Kaynak: yeniadalet.com

Editör: İREM DEKİN

Bu haber 3165 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER YEREL HABER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Mayk hammer
  Mayk hammer
 • Mayk hammer İsmail
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 1. Mayk hammer
 2. Mayk hammer İsmail
 3. Osman Zeki Öner
 4. Osmanlı
 5. Kubat Ötme Bülbül
 6. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
VİDEO GALERİ
YUKARI