Bugun...İSPATLAMAZSAM NAMERTİM

Tarih: 30-05-2018 15:48:13 + -


CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Trabzon ve Artvin'de vatandaşlara hitap etti. İnce, vatandaşlara vaatlerini sıraladı, oy istedi. İnce'nin gündemindeki bir diğer konu ise Erdoğan ile arasındaki Pensilvanya tartışmasıydı. İnce, 'Partiyi kurmadan önce Fethullah Gülen’e gidip icazet aldın mı?' diyerek tartışmanın fitilini ateşlemiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, Habertürk- Show TV - Bloomber HT ortak yayınında, "İddialarını ispatlamazsan namertsin!" diyerek tartışmayı alevlendirmişti.


İSPATLAMAZSAM NAMERTİM

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Trabzon ve Artvin'de vatandaşlara hitap etti. İnce, vatandaşlara vaatlerini sıraladı, oy istedi. İnce'nin gündemindeki bir diğer konu ise Erdoğan ile arasındaki Pensilvanya tartışmasıydı. İnce, 'Partiyi kurmadan önce Fethullah Gülen’e gidip icazet aldın mı?' diyerek tartışmanın fitilini ateşlemiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, Habertürk- Show TV - Bloomber HT ortak yayınında, "İddialarını ispatlamazsan namertsin!" diyerek tartışmayı alevlendirmişti. Erdoğan, dün de Haliç Kongre Merkezi'ndeki 29 Mayıs İstanbul'un Fethi etkinliğinde çağrısını tekrarladı, "İspatlamakla mükellefsin, ispatlamazsan namertsin" dedi. İnce, Erdoğan'ın çağrısına Artvin Borçka'dan yanıt verdi, "İspatlamazsam namerdim" diye konuştu

 

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim çalışmalarını Trabzon ve Artvin’de sürdürdü. Yağışlı havada toplanan vatandaşlara seslenen İnce özetle şunları söyledi:

2 SENEDİR YOK: Ne dersem cevap veriyor. Ama diploma konusuna hiç girmiyor. 2016’da rektöre talimat verdi. 2 sene geçti, yok. Ben 1 saat önce telefon açtım, 1 saat sonra okula gittim diplomayı verdiler.

KÖYE DÖNÜŞ LAZIM: Türkiye’de 57 milyon seçmen var. Sadece yüzde 7’si köylerde yaşıyor. Köylerde insan kalmamış. 57 milyon seçmenin yarısı 11 büyük şehirde yaşıyor. İnsanları köylere döndürmemiz lazım. Tarımı, hayvancılığı destekleyerek bunu hep birlikte başaracağız.

 


VATANDAŞ ZARARDA: Her mahalleye bir kreş açarsak, çocuk kreşe, kadın işe. Döviz yükseliyor. Ekonomi Bakanı ‘Tanımıyorum’ diyor. Başbakan ‘Dolsa ne olur dolmasa ne olur’ diyor. Cumhurbaşkanı başka şey diyor. Vatandaşa ‘Bozdur’ dedin. Sen bozdurdun mu? Vatandaş yüzde 45 zarar etti. Zararı kim karşılayacak? “Dolar üzerinden bizi terbiye edecekler” diyor. Köprülerine dolar üzerinden anlaşmayı ben mi yaptım, sen mi?

5 KONU SEÇ: ‘Köprü yapmak basit iş’ dedim. ‘Senin haddine mi köprü yapmak?’ dedi. Gel beraber programa çıkalım. En iyi olduğun 5 konuyu seç, ben tek başıma geleceğim. Demirel’in yaptığı köprüden neden 10 TL’den geçiyoruz da senin yaptığından 100 TL’ye geçiyoruz? Bunun cevabını ver.

İL SAYISI ARTAR: Köprüleri o müteahhitler babalarının hayrına yapmış da benim haberim olmamış. Bunlara hazine garantisi vermedin mi? Hazine kimin? 6 vilayete söz verdiler yerli otomobil yapacağız diye. Seçime kadar bu il sayısı 20’ye çıkar. Dünyada ilk 100 marka içinde Türk markası yok. Bizim derdimizin bu olması lazım.

KAYIKÇI KAVGASI: Ne zaman seçim yaklaşsa İsrail kavgası olur. Kayıkçı kavgası.
Kaynak: habertürk

Editör: DOĞAN

Bu haber 478 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Mayk hammer
  Mayk hammer
 • Mayk hammer İsmail
  resim yok
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 1. Mayk hammer
 2. Mayk hammer İsmail
 3. Osman Zeki Öner
 4. Osmanlı
 5. Kubat Ötme Bülbül
 6. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
VİDEO GALERİ
YUKARI